Garų valytuvas išsimokėtinai

Garų valytuvą THERMOSTAR jau galima įsigyti išsimokėtinai. O svarbiausia, Jums nereikia niekur eiti, mes viską padarysime už Jus. Jums reikia tik nuspręsti nuo kada norite gyventi sveikiau ir ekologiškiau. Nuo kada norite atsisakyti buitinės chemijos ir namus valyti bei tuo pat metu dezinfekuoti THEROMSTAR garų valytuvu.

Norite sužinoti daugiau apie galimybę įsigyti THERMOSTAR garų valytuvą? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes netrukus atsiųsime Jums daugiau informacijos apie garų valytuvo įsigijimo išsimokėtinai sąlygas.
Garų valytuvas LIZINGU

Mūsų partneris

Įgaliotas THERMOSTAR atstovas Lietuvoje UAB "Fors fortuna" pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB "SB Lizingas".
Šios pažangios bendrovės dėka pirkimo išsimokėtinai procesas yra pritaikytas kiekvienam, taupančiam savo laiką. Norint garų valytuvą THERMOSTAR įsigyti/pasitikrinti įsigijimo lizingu galimybę Jums tereikia užpildyti UAB "SB Lizingas", specialiai mums sugeneruotą, nuorodą, kurią mes atsiųsime Jums el.paštu. 
SB Lizingui patvirtinus jog Jūs turite galimybę įsigyti garų valytuvą, gausite kitą nuorodą, kurią užpildę pasirinksite įmokos mokėjimo datą,   pasirašysite THERMOSTAR garų valytuvo  Pirkimo-Pardavimo sutartį ir VISKAS. 
THERMOSTAR garų valytuvą pristatysime Jūsų nurodytu adresu iki pirmos įmokos mokėjimo dienos. 

PATIKIMAS PARTNERIS


UAB "Fors fortuna" partnerystę su UAB "SB Lizingas" galite pasitikrinti internetinėje svetainėje www.sblizingas.lt,  svetainės apačioje   skiltyje "Tarpininkų sąrašas"
 https://www.sblizingas.lt/wp-content/uploads/LB_sarasas.pdf.
Paieškos laukelyje įvedus "Fors fortuna" mus rasite 20 sąrašo puslapyje, viršuje.