Thermostar MediCleanTec

Kuo skiriasi Medicleantec nuo įprastinių garų valytuvų, kuriuos galbūt jau bandėte?
Įprasti garų valytuvai nėra pakankamai galingi, kad valytų tikrai efektyviai, be to, dėl nepakankamo slėgio ir karščio, įprastų iki 4,5 baro galios garų valytuvų garuose yra iki 40 % vandens, o tai reiškia, kad galima valyti tik labai kietas ir atsparias medžiagas nuo lengvų nešvarumų, tačiau pavojinga valyti jautrius paviršius, tokius kaip tekstilė, oda, plastikai, silikonai, siūlės ir kt., nes karštas vanduo gali pažeisti šių medžiagų paviršių, o didelės drėgmės nemėgsta parketas ir oda.

Mūsų garų valytuvo ypač sausuose garuose yra tik apytiksliai  5-8 % vandens. Tai pasiekiama esant aukštesnei nei 180 °C kaitinimo elemento temperatūrai. Su šiais aukštos kokybės garais, sudarytais iš mažiausių garų molekulių (be vandens lašelių), galima lengvai ir ilgai valyti net jautrius paviršius, tokius kaip minkšti baldai, kilimai, oda, mediena ir plastikas.  Dėl ypatingai mažai drėgmės turinčio garo valomas pavrišius gauna mažai drėgmės, todėl išdžiūsta labai greitai.

Automatinė papildymo sistema nuolatiniam darbui (dviejų kamerų sistema).

Patentuotas, savaime nusikalkinantis kaitinimo elementas pagamintas iš nerūdijančio plieno (4 kartus didesnė galia), patvarus, taupantis energiją.

Patentuotas nerūdijančio plieno garo katilas, išbandytas iki 70 barų slėgio, nereikia sandarinimo žiedų.

Patentuota „True Temp Technology“ su savaime nusikalkinančiu elektromechaniniu zondu nuolatiniam aukštos garų temperatūros palaikymui.

9 barų slėgis ir virš 180 °C įkaistantis kaitinimo elementas.

Funkcionalumas

Mūsų produktas yra toks pat įvairus ir individualus, kaip ir mūsų klientų poreikiai. MediCleanTec įspūdingas savo technologija, pramoninio prietaiso našumu,  ir ilgaamžiškumu, supakuotu į patogų įprasto namų ūkio pagalbininko dydį.
Dėka dešimtmečių patirties su daugybe klientų, priedų ir antgalių asortimentas puikiai atitinka prekybinių ir pramoninių patalpų valymo poreikius.    Kad valymoprocesas būtų sklandus ir nepertraukiamas, kiekvienam prietaisui rekomenduojame praktišką vežimėlį, kad visi reikalingi antgaliai ir papildoma vandens talpykla būtų visada po ranka.

Svarstote įsigyti?