ILGALAIKIS IŠRADIMAS

Daugiau nei prieš 30 metų, remiantis austrų technologija, Italijoje buvo surinktas inovatyvus garų valytuvas! Šiuolaikinio THERMOSTAR pagrindas buvo revoliucinis katilas ir šildymo elementas, kuris pats nusikalkina.  Nuo to laiko reikalavimai technologijoms ir gyvenimo lygis nuolat augo – taip pat ir garų valytuvas THERMOSTAR!

 

Technologinė plėtra

1989 m. pagamintas pirmas mūsų garų valytuvas
2009 m. garų valytuvą pavadinome THERMOSTAR
nuo 2011 m . mes tobulėjame, todėl  kad ir kas laukia ateityje...

...THERMOSTAR žengia koja kojon, 

nes tai mažas, greitas ir labai galingas garų valytuvas pasižymintis universalumu!

MAŽAS

 

Thermostar technologija leidžia kurti mažo dizaino prietaisus su 2 L vandens baku. Todėl Thermostar yra mažas, greitas  ir labai manevringas.

GALINGAS

 

Thermostar garų valytuvų galia yra nuo 6 iki 9 barų galios, priklausomai nuo modelio. 

GREITAS

 

Garų valytuvas Thermostar užkaista ir pasiekia darbinę temperatūrą per 4-5 minutes.

ILGAAMŽIS

 

Thermostar nereikalauja jokio techninio aptarnavimo, o pagrindiniam boileriui suteikiama net 10 metų garantija.
VANDUO

 

Thermostar garų valytuvui tinka vanduo iš čiaupo.

PAJĖGUS

 

Thermostar garų valytuvas gali dirbti nepertraukiamai 24 h. O vandens bakelį galima pildyti prietaiso neišjungus.

 

Su garų valytuvu THERMOSTAR 

Nesudėtingai išvalysite ir dezinfekuosite be chemijos:

Lovas, minkštus baldus, čiužinius, kilimus

Vonios kambarį ir tualetą

Virtuvę, prikepusius riebalus

Langus, veidrodžius, stiklines duris ir net žaliuzes

Lauko baldus ir įrangą

Automobilius, dviračius ir kitas transporto priemones

Higieniška švara be chemijos. Tvarus vartojimas.

THERMOSTAR
KITOKS ŠVAROS STANDARTAS

Mažas, greitas, lengvai transportuojamas, ypač lengvai ir paprastai valdomas, labai galingas ir dėl savo inovatoriškos technologijos išskiriantis mažai drėgmės. Garų valytuvas Thermostar pritaikytas tiek profesionaliam, tiek buitiniam vartojimui.

Sauso Garo Valymo Sistema THERMOSTAR

Garų valytuvas Thermostar dėl savo unikalios technologijos vadinamas "Sauso garo" valymo sistema, nes išskiria labai mažai drėgmės, o garą išpučia su labai didelia galia. 

 Su garų valytuvu Thermostar lengvai išvalysite ir dezinfekuosite namus, sodybą, biurą ar kitą specialios paskirties patalpą. Platus priedų asortimentas leidžia valyti daug skirtingų paviršių. 

Naudodami garų valytuvą pastebėsite, kad valomas patalpas galima sutvarkyti greičiau ir paprasčiau. Ar tai būtų sunkiai įveikiamos dėmės ant kilimų, kalkių likučiai ant plytelių ar riebalų dėmės ant sofos. Visus nešvarumus lengvai pašalinsite naudodami garų valytuvą Thermostar. Garų valytuvas puikiai tinka ne tik profesionaliam naudojimui: viešbutyje, švietimo įstaigose, medicinos įstaigose ar kitose specializuotose patalpose, bet taip pat tinka ir namams, bei įvairiems daiktams, transporto priemonėms valyti: automobiliams, dviračiams, terasoms, sodo baldams ir daugeliui kitų valomų patalpų, daiktų ar paviršių.

Pirmas garų valytuvas THERMOSTAR į  Lietuvą buvo atvežtas 2009 metais. 

Dabar ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltyje galime pristatyti vis atsinaujinančius ir galingesnius garų valytuvų THERMOSTAR modelius, tinkančius ne tik buitiniam vartojimui, bet ir verslui bei pramonei. 

Jūsų ir Jūsų patalpų sveikata gerose rankose. Galite tuo neabejoti!

Tik švarus vanduo iš čiaupo ir aukšta temperatūra, šiuolaikinio valymo  ir „higienos“ sąvokas perkelia į naują lygmenį. Jums nebereikia naudoti begalės skirtingos buitinės chemijos, tačiau Jūs vis tiek labai efektyviai kovojate su mikrobais, bakterijomis ir virusais. Valydami su garų valytuvu Thermostar saugote ne tik savo sveikatą, bet ir aplinką.
Naudojant unikalią sauso garo technologiją, mums pavyko įgyti žinomą ZPMed gaminių pasitikėjimo ženklą. Šis antspaudas suteikiamas tik tiems produktams, kurie po kruopštaus profilaktinio medicininio įvertinimo buvo klasifikuojami ir įvertinti kaip sveikatai palankūs. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami prisidėti prie sveikatos gerovės su inovatyvia garų valytuvo technologija – garų valytuvu THERMOSTAR.

Garų valytvo Thermostar privalumai

sėkminga garų valytuvo technologija

Higieniškas valymas be chemijos tausojantis valomą paviršių

Laiko patikrintas išradimas

Produkto ilgaamžiškumas ir tvarus vartojimas

Sukurtas profesionalams - pritaikytas kiekvienam 

THERMOSTAR turi TÜV sertifikatą:

TÜV sertifikatas – išduotas pripažinto sertifikavimo centro „TUV Rheinland“ garantuoja, kad gaminį ir jo gamybos procesą patikrina ir prižiūri nepriklausoma sertifikavimo įstaiga.

Garų valytuvo THERMOSTAR  TÜV sertifikatą galite patikrinti www.tuv.com