Pelėsio valymas garų valytuvu

Juodasis pelėsis formuoja mikotoksinus – dujinio pavidalo nuodus, kurie plinta per orą ir gali sukelti alergiją bei sveikatos sutrikimus, o kai kuriais atvejais net sukelti vėžį.


Juodasis pelėsis yra dažna namų problema, tiek išorėje, tiek viduje. Tamsiai juodai žali taškai dažnai matomi kolonijomis vonios kambariuose, palėpėse, rūsiuose ir kitose vietose, kur gali būti drėgmės. Paprastai jį matote šalia dušo, vonios, kriauklės, plytelių siūlėse.
Keletas juodų taškelių gali atrodyti nelabai rimtai, tačiau su juodu pelėsiu tikrai reikėtų kovoti nedelsiant. Kolonijos greitai tampa didėja ir plinta.
Jei anksčiau sirgote astma, problemos gali dar labiau pablogėti.

Visas juodasis pelėsis yra pavojingas ir turi būti nedelsiant pašalintas. Keli maži “taškeliai” gali sukelti didelių problemų.

Yra 2 būdai kaip kovoti su pelėsiu:

1 būdas - agresyvi, chloro pagrindu chemija ir
TEISINGAS būdas - galingas garų valytuvas THERMOSTAR, kuris pelėsį valo ir naikina BE CHEMIJOS.

Veikiama aukštos temperatūros ir garo suyra pelėsio struktūra ir pelėsis žūva. Pelėsis sunaikinamas.

Su  THERMOSTAR garų valytuvu pelėsį, esantį paviršiniuose sluoksniuose, išvalysite ir išnaikinsite, o gilesniuose sluoksniuose sustabdysite pelėsio plitimą.
Garų valytuvas THERMOSTAR turi daug skirtingų antgalių, pritaikytų kiekvienai valymo situacijai. Pelėsį sunkiai prieinamose vietose galima valyti pučiant garą tiesiai iš snapelio, arba užsidėti specialų, valymo sitaucijai geriausiai tinkantį, trikampį ar pailgą šepetuką. 

Nuomojoantis garų valytuvą THERMOSTAR komplekte yra visi atngaliai, kurių Jums gali prireikti "kovoje su pelėsiu". 
Jeigu pelėsis dar paviršinis, tai garų valytuvas jį sunaikins ir išvalys. Jei pelėsis jau įaugęs į plytelių tarpų fugą ar silikoną, tai garų valytuvas visiškai jo neišims, bet mes vis tiek rekomenduojame pelėsį valyti su galingu, karštu garu, nes tikrai sustabdysite pelėsio plitimą kuriam laikui.